Apie mus


Šiuo metu UAB "Kauno interneto sistemos" yra technologiška, sparčiau augantį įmonė. Per penkerius paskutinius metus įmonės abonentų skaičius padidėjo dešimt kartų, buvo nutiesta 300 000 metrų šviesolaidžio. 2010 metais įmonė atidarė naują klientų aptarnavimo skyrių Mituvos gatvėje. Įmonės augimu bei klientų aptarnavimu rūpinasi 30 kvalifikuotų specialistų komanda.

1. Kas mes esame?
“UAB “Kauno interneto sistemos” jau 12 metų interneto teikimo rinkoje. Šiuolaikinis šviesiolaidinis tinklas aprėpia Eigulius, Kalniečius, Žaliakalnį, Dainavą, VI Forto r., Girstupio apylinkes bei Aukštuosius Šančius. 98% tinklo yra neseniai renovuota, jame naudojamos šiuolaikinės optinės technologijos, kas lemia gerą kokybę ir aukštą greitaveiką. Tuo pačiu ilgailaikė kompanijos darbo patirtis ir patyrę specialistai leidžia paslaugą teikti labai konkurencingomis kainomis ir kokybiškai.

2. Kuo mes geresni už kitus?
Šiuo metu pagal kainos ir greičio santykį UAB „Kauno internetos sistemos“ yra geriausias pasirinkimas. T.y. už tą patį interneto greitį mokėsite mažiau, nei pas kitus interneto tiekėjus.

3. Bevielis spartusis internetas VERSLUI.
Neturite techninių galimybių optinio interneto įvedimui? Mes galime Jums padėti. Nors rinkoje yra gana plačiai įsivyravusi nuomonė, jog bevielis internetas yra nekokybiškas, „stringantis“ ir lėtas, šiuo metu mes jau GALIME PANEIGTI ŠIĄ NUOMONĘ! Naujos kartos belaidės technologijos ir šiuolaikinė ryšių įranga įgalina belaidį internetą paversti kokybišku, greitu ir pervesti jį į „normalaus, greito“ interneto segmentą.
Ši paslauga tikrai yra aktuali nuo centro nutolusiems pramoniniams rajonams bei mieste esantiems rajonams, kur įprastiniams internetui įvesti tiesiog nėra techninių sąlygų.

4. Ką mes dar galime pasiūlyti?
Artimiausiu metu planuojama pradėti INTERNETINĖS TELEVIZIJOS (IPTV) transliacijas. Šiuo matu bandomi pirmieji buitiniai televiziniai priedėliai, kurie įgalins „Kauno interneto sistemų“ vartotojus žiūrėti skaitmeninę televiziją. Žiūrovai, atsižvelgdami į savo poreikius, galės pasirinkti iki 60 kanalų. Galime apžvelgi keletą planuojamų IPTV paslaugų:
Virtuali vaizdo nuoma – galimybė nuotolinio valdymo pulteliu užsisakyti ir iš karto žiūrėti norimą filmą, muzikinius vaizdo klipus ar pažintines programas.
Virtualus kino teatras – galimybė pasirinkti norimą kino filmą iš nuolat atnaujinamo trijų vien filmų kanalų repertuaro ir žiūrėti Jums patogiu laiku BE JOKIOS REKLAMOS.
Virtuali TV programa – septynių dienų TV programa su laidų aprašymais, trukme ir mėgstamų laidų priminimais.
Taip pat planuojamas kalbos pasirinkimas, nemokamas loginių žaidimų kanalas, TV kanalai suaugusiems (su „užrakinimo“ nuo vaikų galimybe) ir kitos paslaugos.

5. Ilgametė patirtis.
12 metų patirtis ir teisingi darbo principai leidžia vykdyti kokybišką ir savalaikišką klientų aptarnavimą. Internetą įvedame greitai, į nusiskundimus reaguojame nedelsiant.

Mumis pasitiki

12000

laimingų klientų


Šiuolaikinis šviesolaidinis tinklas aprėpia Eigulius, Kalniečius, Žaliakalnį, Dainavą, VI Forto r., Girstupio apylinkes bei Aukštuosius Šančius

Mūsų patirtis

12

metų
UAB “Kauno interneto sistemos” jau 12 metų interneto teikimo rinkoje

Net

98%

tinklo yra renovuotaTinkle naudojamos šiuolaikinės optinės technologijos, kas lemia gerą kokybę ir aukštą greitaveiką

Nutiesta

300

kilometrų šviesiolaidžio

Per penkerius paskutinius metus

Jumis rūpinasi

30

specialistų komanda


Ilgalaikė kompanijos darbo patirtis ir patyrę specialistai leidžia paslaugą teikti labai konkurencingomis kainomis ir kokybiškai